30

KASIM 2022

UNICA FINTECH BISTECH 3.0 Yeni Faz’a Hazır!

Fintech, Girişimcilik Unica Fintech

2023 yılı çeyrek sonu canlı ortamda devreye alınmasının planlandığı, yeni faz BICTECH 3.0 toplantısına Borsa İstanbul’da katılım sağladık.

Borsa İstanbul-Nasdaq stratejik iş ortaklığı ve teknolojik dönüşüm programlarının devreye alınmasından bugüne, işlem gören enstrüman tür ve sayısındaki yükseliş trendi, piyasaların derinleşmesiyle yatırımcı sayısı ve buna bağlı emir sayısının artması unsurları göz önünde bulundurularak geliştirilen yeni mimari değişikler ve performans iyileştirilmeleri için gerekli teknik çalışmalar ve test takvim tarihleri belirlendi.
Bu kapsamda oluşacak yeni değişikliğe hazırlıklı alt yapımızı, Borsa İstanbul tarafından ön görülen 2023 Şubat ve Mart test takviminde test ederek, deneyiminize sunmayı hedefliyoruz.

25

KASIM 2022

TİM - TEB Girişim Evi'nin Level UP Programındayız

Fintech, Girişimcilik Unica Fintech

Unica Fintech, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türk Ekonomi Bankası tarafından ortaklaşa yürütülen TİM-TEB Girişim Evi Projesi'nin İstanbul ayağında Level Up Programına dahil edilen 6 firmadan biri oldu. Böylelikle ARGE niteliğimiz ve artık bir Startup olmanın ötesinde büyümekte olan bir teknoloji firması olmamız bir kez daha tescillendi.

01

Kasım 2022

Unica Fintech Borsa İstanbul Veri Dağıtıcıları Arasında

Borsa İstanbul ile firmamız arasında imzalanan Veri Dağıtıcılığı Sözleşmesi, yaptığımız teknik protokol hazırlıklarının tamamlanması ertesinde Kasım Ayı itibariyle yürürlüğe girdi.

01

Aralık 2021

Unica Fintech İstanbul Ataşehir'de Yeni Adresinde

Adres Unica Fintech

Firmamız Aralık ayı itibariyle taşınma hazırlıklarını tamamlayarak genel müdürlüğünü İstanbul/Ataşehir'de yer alan Uphill Towers'a taşıdı.

Barbaros Mah. Akzambak Sok. Uphill Towers A1-B Blok Kat: 4 Daire: 23 Kapı No: 3A, 34746 Ataşehir/İstanbul